Który młynek do zioła jest najlepszy do palenia tytoniu w kokilkach czy rolowania papieru?

Który młynek do zioła jest najlepszy do palenia tytoniu w kokilkach czy rolowania papieru?

W świecie, w którym możesz kupić telewizję a la carte, zamówić u kierowcy Chipotle po drodze i posłuchać jak Tina Fey czyta swoją autobiografię w pociągu, możemy spersonalizować wszystko. Twoje doświadczenie z młynkiem do zioła nie jest inne. Niezależnie od tego, czy pakujesz szklanego blunta, fajkę wodną, czy vaporizer do suszu ziołowego, masz konkretne potrzeby.

Niektóre sesje palenia wymagają większej ilości zioła, więc Twój młynek musi być większy. Innym razem będziesz musiał palić w podróży. W takich przypadkach potrzebujesz przenośnego młynka, który możesz zabrać ze sobą. Nie ma znaczenia, czy palisz w miseczkach, czy używasz papieru do skręcania skrętów, pomożemy ci znaleźć odpowiedni młynek do ziół, który poprawi jakość twojego palenia.

Czego szukać w młynku do zioła?

Niektórzy ludzie patrzą na swój młynek jak Linus na swój koc. Nie wyobrażają sobie sesji palenia bez swojego kumpla do palenia tuż przy ich boku. Czy tęsknisz za połączeniem ze swoim młynkiem do zioła, które dorównuje temu bromance? Upewnij się, że młynek Twoich marzeń spełnia następujące kryteria.

Wysokiej jakości zęby

Nie kupujemy młynka do ziół tylko dlatego, że nie chcemy brudzić sobie rąk. Młynki do ziół równomiernie rozdrabniają zioło, dzięki czemu nie marnujemy produktu. Rozcieranie trawki między palcami nadal pozostawia grudki w szklanym bluncie lub papierach do walcowania. Oznacza to, że spalasz więcej kannabinoidów niż to konieczne.

Kup młynek do ziół, który ma wysokiej jakości zęby. Im więcej ząbków w komorze, tym drobniejsze będzie mielenie. W przeciwnym razie, równie dobrze możesz po prostu użyć palców.

Upewnij się również, że zęby są wysokiej jakości, jak stal nierdzewna lub tytan. Nie używaj plastiku. Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz jest odłamek, który wbije się w twój bud przed paleniem. Metalowe zęby są zawsze sposób, aby przejść

Trzy lub czteroczęściowy młynek do ziół

Jasne, jeśli jesteś w szczyptę, można chwycić dwuczęściowy młynek do ziół w każdym sklepie. Nie jest to jednak wygodny sposób na uzyskanie jak największej ilości zioła. Najlepszy młynek do ziół będzie miał metalowe zęby i co najmniej trzy lub cztery komory.

Kiedy zmielisz zioło między palcami, zauważysz małe pyłki na swoich paliczkach. To jest kief, a te pudrowe włoski stanowią świetną polewę podczas palenia w miseczkach. Upewnij się, że w twoim młynku do zioła są co najmniej trzy z czterech komór, aby mógł on zbierać kief, który możesz dodać do swoich papierów do zwijania lub na wierzch bud w swojej fajce wodnej.

Trwałość

Jeśli szukasz młynka do zioła, który przejdzie z tobą długą drogę, musi on być zbudowany do tego zadania. Dlatego należy zdecydować się na młynek do ziół, który jest wykonany z wysokiej jakości materiału, takiego jak drewno. Są to najdroższe młynki do zioła, ponieważ są trudniejsze do wykonania, ale wytrzymają próbę czasu i pomogą zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z palenia.

W przeciwnym razie, zdecyduj się na tytan, stal nierdzewną lub aluminium. Te wytrzymałe metale są bezpieczne dla ludzi i trudne do zniszczenia. Ich metalowe zęby zapewniają również lepsze mielenie. Akrylowe młynki do ziół łatwo się łamią, a plastik może być potencjalnie niebezpieczny, dlatego te rodzaje młynków do ziół są wykluczone z naszej listy.

Jaki jest najlepszy młynek do zioła dla moich potrzeb palenia?

Teraz, gdy już wiesz, czym charakteryzuje się wysokiej jakości młynek do ziół, zanurzmy się nieco głębiej. Personalizacja jest kluczem do uzyskania najlepszego doświadczenia podczas palenia. Twój młynek do zioła to twój przyjaciel do palenia, którego potrzebujesz, aby to osiągnąć. Oto kilka najlepszych młynków do zioła, które pomogą spersonalizować twoje doznania.

Aerospaced 4 częściowy młynek

Aerospaced 4 pieces Grinder

Niewiele rzeczy określa twoją osobowość bardziej niż kolory, które wybierasz, aby reprezentować swój styl. Dzięki Aerospaced możesz mówić głośno za pomocą swojego młynka do ziół. Ten elegancki młynek do ziół dostępny jest w 15 różnych kolorach. Wyraź swoją osobowość dzięki unikalnym odcieniom, takim jak Rose Gold, Rasta i Sea Green. Dostosuj młynek do ziół jeszcze bardziej, wybierając jeden z czterech rozmiarów!

Aerospaced 4-Piece Grinder to coś więcej niż tylko ładna twarz; jest twardy jak paznokcie... dosłownie. Ten element jest wykonany z aerospaced aluminium. Ponadto, ten młynek do ziół ma diamentowe zęby, które tną twój pączek z każdej strony.

Towarzyszące komory przechwycą wszelkie bogate w kannabinoidy włoski, które opadną z twoich pąków na dno. Wygodnie, oddziela to bud do wykorzystania w miseczkach do palenia i kief do posypania na wierzchu.

iRainy 5 Piece Herb Grinder

iRainy [5 pieces] Spice Herb Grinder with Pollen Catcher, 2.1 Inch, Metal Black

iRainy ma na uwadze dostosowanie, jeśli chodzi o najlepszy młynek do palenia ziół w miskach. Pięć części zamyka cztery komory z sitami pyłkowymi. Ta funkcja pozwala na uzyskanie różnych mocy kiefu na przyszłe sesje palenia. Magnes neodymowy mocuje element, tworząc szczelne zamknięcie, dzięki czemu zarówno Twój kief, jak i jego zapach pozostają bezpiecznie zamknięte w środku.

iRainy wygodnie zmieli równomiernie jedną ósmą zioła. Choć młynek jest nieco zbyt nieporęczny dla Twojej kieszeni, jest idealny, aby wrzucić go do torby w podróży. Można go również dostosować do własnych potrzeb, wybierając spośród kilku kolorów, w tym różowego, tęczowego i złotego.

Santa Cruz Shredder

Rozdrabniacz Santa Cruz

Są to jedne z najbardziej wibrujących młynków do chwastów, jakie można znaleźć. Ich komory mieszają się i pasują do siebie, tworząc zabawne kombinacje kolorów dla kolekcjonerów młynków do ziół. Jednak wystarczy jeden Santa Cruz Shredder, aby wykonać całą sztuczkę.

To, co wyróżnia ten młynek to jego konsystencja. Jeśli jesteś typem palacza, który lubi racjonować zużycie zioła, to jest to młynek dla ciebie. Za każdym razem otrzymujesz taką samą puszystą jakość. Dlatego też możesz przewidzieć, ile zioła zużyjesz za każdym razem, gdy przesypujesz z Shreddera do swoich papierów do palenia.

Powodem, dla którego Santa Cruz Shredder zapewnia taką spójność jest jego zastrzeżona konstrukcja. Jego ostre zęby mają unikalny kształt, którego nie posiada żaden inny rozdrabniacz, oferując inne doznania niż młynek z diamentowymi zębami.

Blue Homegrown Grinder

Niebieski domowy młynek

Potrzebujesz przenośnego młynka do ziół z wszystkimi niezbędnymi elementami? Rozważ Blue Homegrown Grinder - szwajcarski nóż wojskowy wśród młynków do ziół. Ten kieszonkowy młynek ma mocny cios. W przeciwieństwie do większości młynków tej wielkości, Blue Homegrown Grinder jest wykonany z aluminium klasy medycznej.

Wyposażony jest w cztery przegródki, w których znajduje się łapacz kiefu. Podczas gdy Blue Homegrown Grinder jest mniejszy niż przeciętny młynek do ziół, jego komora na kief jest większa niż w większości przypadków. Tak więc, podczas gdy nie można zmielić tak dużo kwiatów z tym młynkiem, można przechowywać dużo więcej bogatego w terpen kiefu.

Ten młynek do ziół ma również unikalną konstrukcję zębów, która sprawia, że konsystencja jest puszysta, a ostrza są objęte dożywotnią gwarancją, więc może właśnie znalazłeś swoją bratnią duszę na całe życie.

Banana Bros. Otto Grinder

Banana Bros. Otto Grinder

Możemy być nieco stronniczy, ale sądzimy, że najlepsze zostawiliśmy na koniec, jeśli chodzi o młynek do ziół na papiery toaletowe. To dlatego, że Banana Bros. Otto Grinder wykonuje całą pracę za ciebie. Ten młynek do zioła może zmielić twoje zioło i skręcić dla ciebie do 30 jointów na jednym ładowaniu.

To eleganckie urządzenie wyposażone jest w innowacyjną technologię smart grinder. Posiada sprężynowy młynek, który naśladuje człowieka rozbijającego pączki. Młynek Banana Bros. Otto Grinder następnie wpycha zerwane rośliny do filtra stożkowego. Stamtąd, to pakuje się do stawu dla Ciebie, i jesteś gotowy do palenia.

Jak wybrać najlepszy młynek do zioła do palenia tytoniu w kokilkach lub papierach do zwijania?

Istnieje wiele łatwo dostępnych młynków do ziół, z których każdy może pochwalić się własnymi elementami zapewniającymi najlepsze wrażenia podczas palenia. Można je dostać w każdym sklepie internetowym. Jednakże, możesz natknąć się na wiele niewypałów w swoim dążeniu do znalezienia młynka do zioła, który najlepiej spełnia twoje potrzeby. Nie szukaj dalej niż Higher Mentality. Posiadamy produkty, które pasują do wysokiej jakości kryteriów, które wymieniliśmy na początku. Sklep Higher Mentality Essentials już dziś.

0 0 głosowanie Ocena artykułu