Halloween Edibles: Czy niczego niepodejrzewające dzieci dadzą się nabrać na smakołyki?

Halloween Edibles: Czy niczego niepodejrzewające dzieci dadzą się nabrać na smakołyki?

Policja ostrzega rodziców aby uważali w tym roku na cukierki z THC w cukierkach na Halloween dla dzieci. Czy jednak naprawdę jest powód do zmartwień? Legalizacja 2.0 rozpoczęła się 17 października, co oznacza, że teraz legalne są tabletki, napoje z konopi i wiele innych produktów. Jeśli chodzi o sprzedaż produktów z konopi indyjskich, firmy muszą powiadomić o tym fakcie z 60 wyprzedzeniem i muszą być one zatwierdzone przez Health Canada. Wszystkie opakowania nie mogą być również atrakcyjne dla dzieci. Oznacza to, że powinieneś bardziej martwić się o swoje dzieci zostawiające ciasteczka z THC dla Mikołaja. Klienci będą mogli zacząć kupować nowe produkty z marihuany już w połowie grudnia.

Przewiduje się, że Amerykanie wydadzą 2,7 miliarda dolarów na same słodycze na Halloween. Wiele osób już teraz narzeka że Halloween stało się zbyt drogie. Kosztowałoby to kogoś setki dolarów, aby dać każdemu dzieciakowi narkotyki. Równie prawdopodobne jest, że ktoś da Twojemu dziecku butelkę alkoholu w samolocie.

Rodzice nie powinni się martwić w tym roku bardziej niż w każdym innym. Nielegalne narkotyki są łatwo dostępne w Kanadzie od wielu lat, co oznacza, że Twoje dziecko mogło potencjalnie znaleźć narkotyki w torbie ze słodyczami w poprzednich latach. Jeśli nigdy nie pomyślałeś, aby sprawdzić torbę ze słodyczami swojego dziecka w poprzednich latach, może powinieneś zacząć. Marihuana nie jest jedyną rzeczą, którą ludzie mogliby włożyć do torebki Twojego dziecka.

Było bardzo niewiele przypadków, w których dzieci znalazły w swoich cukierkach na Halloween, a w większości przypadków osobą, która im je dała był ktoś, kogo znały. Jednak 20 lat temu miał miejsce przypadek, w którym 49-letni mężczyzna wbił szpilki w czekoladowe batoniki podczas rozdawania. Na szczęście żadne dziecko nie doznało obrażeń. Inny przypadek dotyczył śmierci młodego chłopca w wyniku zjedzenia Pixi Stix nasączonych cyjankiem w 1974 roku. Mordercą okazał się być jego ojciec, który próbował zainscenizować scenę. Dekadę później został stracony poprzez śmiertelny zastrzyk. Nikt nie ryzykuje pójścia do więzienia tylko po to, by dzieciak, którego nie zna, mógł się naćpać.

To wszystko może być trochę przerażające, ale w 2016 roku cukrzyca była bezpośrednią przyczyną 1,6 miliona zgonów. Powinieneś bardziej martwić się o to, ile słodyczy zjada twoje dziecko i jakich nawyków żywieniowych je uczysz.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena