Green Growth Brands: Następna wielka rzecz w marihuanie

Green Growth Brands: Następna wielka rzecz w marihuanie

Green Growth Brands: Następna wielka rzecz w marihuanie

Wielu uważa, że czas na zarabianie pieniędzy na akcjach marihuany już minął. Ci, którzy byli na tyle sprytni, aby wcześnie wejść na rynek marihuany, zarobili krocie i wycofali się, gdy byli jeszcze do przodu. Jednakże, marihuana jest nadal dochodową branżą z obietnicą, że będzie jeszcze bardziej lukratywna. Jak dotąd, tylko 9 stanów ma pełną legalizację marihuany. Z tak młodym przemysłem jak konopie, odsiewanie niewypałów od ćwieków może być trudne. Jednakże, jeśli znasz najbardziej wartościowych graczy, zarabianie pieniędzy na inwestycjach w marihuanę może być pewną rzeczą. Green Growth Brands jest bezpiecznym zakładem, jeśli szukasz możliwości zarobienia pieniędzy na marihuanie.

Firma wkrótce będzie działać nie tylko w USA, ale również w Kanadzie, więc teraz jest lepszy czas niż kiedykolwiek, aby zapoznać się z jednym z najlepszych kandydatów do osiągnięcia sukcesu korporacyjnego w marihuanie. Oto dlaczego powinieneś zostać akcjonariuszem Green Growth Brands.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Najlepszy olej CBD na ból - Licencjonowani producenci czy czarny rynek?

Doświadczenie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Ponieważ jest to tak młoda branża, firmom zajmującym się marihuaną brakuje niezbędnego doświadczenia w biznesie. Skutek? Istnieje wiele firm z konopiami indyjskimi, które mają wielkie wizje, ale nie mają wiedzy branżowej, aby zrealizować swoje cele. Green Growth Brands nie pasuje do tej klasyfikacji. Firma wyróżnia się na tle innych w dziedzinie marketingu konopi i specjalistycznej sprzedaży detalicznej.

Green Growth Brands jest najlepsza w tym, co robi. Dzieje się tak, ponieważ są w grze od dłuższego czasu. Dyrektor generalny GGB, Peter Horvath, i jego zespół sprzedawców detalicznych podbili inne branże detaliczne, zanim zajęli się marihuaną. Ich zespół jest powodem niezrównanego sukcesu niektórych z największych nazwisk w handlu detalicznym, takich jak American Eagle, Victoria's Secret, DSW, Bath and Body Works i wielu innych.

W miarę jak Green Growth Brands będzie rozwijać marki marihuany, aby wejść na rynek, z pewnością podbije świat sprzedaży detalicznej marihuany. Z tego powodu Green Growth Brands jest firmą, którą warto mieć na oku i która może być korzystną inwestycją, gdy marihuana stanie się legalna w całych Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Recenzja kremu do skóry z konopi od Earth Kisses Sky

Rozwijająca się firma w rozwijającej się branży

Legalna tylko w 9 stanach, branża konopi indyjskich jest w fazie szybkiego wzrostu, ale nie na długo.

Na początku tego miesiąca firma Green Growth Brands ogłosiła, że przekroczyła oczekiwania, pozyskując 85 milionów dolarów w ramach oferty prywatnej. Jest to kwota wyższa niż przewidywany cel firmy. W ubiegły wtorek GGB podała, że jej wcześniejszy cel wynosił jedynie 55 milionów dolarów. Jednak ze względu na ogromne zainteresowanie inwestorów, udało się przekroczyć ten cel o 30 mln dolarów.

Z wieloma bystrymi inwestorami, którzy już włączyli się do akcji, okno możliwości inwestowania w Green Growth Brands jest otwarte... Ale nie na długo.

Globalna wizja

GGB ma szansę stać się liderem w branży, ponieważ marihuana staje się globalna (zdjęcie przez 420 Intel)

Green Growth Brands zasugerowała, że chce przenieść swoje doświadczenie w sprzedaży detalicznej na cały świat. 85 milionów dolarów z emisji prywatnej, które udało się pozyskać, zostanie przeznaczone na rozwój działalności detalicznej na całym świecie. W miarę jak ruch legalizacji marihuany rozprzestrzenia się na całym świecie, GGB jest gotowa rozwijać dochodowe marki marihuany, aby podbić legalne konopie.

Green Growth Brands wyraziło zainteresowanie wejściem na najnowszy legalny rynek na świecie. Dyrektor generalny GGB, Peter Horvath, powiedział, że jego firma rozmawiała z kilkoma kanadyjskimi producentami na temat potencjalnego partnerstwa. Jednakże, legalny rynek amerykański jest priorytetem numer jeden, zanim Green Growth Brands wyruszy na północ.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

[email-download download_id="13057″ contact_form_id="13048″]

ZOBACZPOWIĄZANY ARTYKUŁ Kevin O'Leary mówi o konopiach indyjskich | 2018 Grow Up Conference and Cannabis Expo Recap 0 0 głosowanie Artykuł Ocena