Best Vape Pen for Traveling

Best Vape Pen for Traveling

Zdjęcie dzięki uprzejmości Sarah Johnson

Nie ma wątpliwości, że wapowanie jest jedną z najwygodniejszych metod zażywania marihuany. Vape pens są bardziej przenośne niż vaporizer i wymagają mniej sprzątania niż szklany blunt. Dodatkowo, trafione długopisy z olejem z konopi są o wiele mniej nieprzyjemne w zapachu niż fajki do palenia. A co najlepsze, jeśli chodzi o waporyzatory? Są one idealne do podróżowania. Więc, który jest najlepszy długopis vape do podróżowania? Przyjrzyjmy się temu!

Dlaczego warto używać przenośnego vaporizera podczas podróży?

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie podróżowania z marihuaną. Młynek do ziół i jednorazowy hitter nie należą do najbardziej niepozornych przedmiotów w bagażu podręcznym. Jednak wraz z pojawieniem się e-papierosów ludzie stali się bardziej akceptujący dla vape penów. Ta zmiana w filozofii "palenia" otworzyła drzwi dla sklepów internetowych, które zaczęły sprzedawać przenośne vaporizery do marihuany.

Używanie vape penów podczas podróży jest dla użytkowników CBD łatwym sposobem na pozbycie się lęków związanych z podróżą. Ta metoda jest również świetna dla kogoś, kto musi dodać odrobinę sativy do swojego jednopalczastego napoju, aby rozluźnić się na imprezie. Kupując najlepsze pióro do palenia w podróży, możesz uzyskać ten mentalny zastrzyk energii bez utrzymującego się zapachu.

Co sprawia, że pióro Vape Pen jest najlepsze w podróży?

Przemysł marihuany odnotował gwałtowny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat. Co kilka minut pojawia się sklep internetowy z fajkami i można się spodziewać, że ten trend będzie się utrzymywał również w przyszłości. Nieuchronnie spowoduje to dwie rzeczy w świecie długopisów z olejem z konopi.

  • Technologia będzie stale ewoluować, aby tworzyć lepsze produkty
  • Jakość produktów ogólnie spadnie

To, z czego palimy (i jak palimy) nadal się zmienia. Drewniane fajki do palenia, których używali nasi przodkowie, przekształciły się w wodne bonga. Z młynka do ziół, w końcu otrzymaliśmy prasę do kalafonii. Dzięki tej różnorodności, będziesz miał produkty z najwyższej półki i tanie imitacje. Ten sentyment nie jest inny, gdy szukasz najlepszego pióra vape do podróży.

Cechy najlepszego pióra do palenia w podróży

Nasze preferencje są wyjątkowe. Każdy z nas ma swój ulubiony bubbler, bonga wodne czy młynek do ziół. Dlatego też najlepsze pióro vape do podróżowania będzie się różnić w zależności od osoby. Jednak standardy dotyczące tego, co sprawia, że pióro olejowe jest wysokiej jakości, powinny być takie same dla wszystkich.

Kiedy szukasz swojego ulubionego pióra olejowego do podróży, istnieje kilka wspólnych cech, które powinien posiadać każdy kandydat. Oto trzy najważniejsze z nich.

Zwracanie uwagi

Nikt, kto podróżuje, nie chce się wyróżniać podczas zażywania marihuany. Dlatego najlepsze pióro vape w podróży musi być dyskretne. Powinno ono wyglądać jak każde inne pióro olejowe. Jeśli masz zamiar być w zatłoczonym miejscu, najlepsze pióro vape w podróży to takie, które wytwarza mniejsze chmury dymu. Dla tych, którzy szukają bardziej spersonalizowanego doświadczenia, niektóre vaporizery pozwalają na dyktowanie wielkości chmury poprzez kontrolę temperatury.

Rozmiar

Jeśli chodzi o najlepsze pióro vape do podróży, rozmiar ma znaczenie. Na raz, małe jest drogą do celu. W przeciwnym razie po prostu spakowałbyś swój vaporizer Volcano i nazwałbyś to dniem! Najlepszy vape pen na podróż to taki, który zmieści się wygodnie w kieszeni lub biustonoszu. Jeśli jednak wybierasz się na imprezę, na której możesz mieć ze sobą torbę, możesz pozwolić sobie na nieco więcej swobody w kwestii rozmiaru.

Żywotność baterii

Nie ma nic gorszego niż umierający długopis w środku dobrej zabawy. Dlatego najlepsze pióro vape do podróży to takie, które ma długą żywotność baterii. Punkty bonusowe, jeśli ułatwiają ponowne naładowanie, gdy jesteś w podróży.

Jakie jest najlepsze pióro Vape Pen do podróży?

Jak już powiedzieliśmy, najlepsze pióro vape do podróżowania to kwestia preferencji. Aby być wysokiej jakości, muszą one sprawdzić trzy pola w powyższym kryterium. Każde pióro do oleju z konopi, które umieściliśmy na tej liście, ma te wyżej wymienione cechy. W ten sposób możesz zwrócić uwagę na szczegóły i znaleźć to, które jest naprawdę najlepszym piórem dla Ciebie.

Atmos Nano NBW Waxy

Jeśli chodzi o elegancki, dyskretny i szykowny, Atmos Nano NBW Waxy ma to wszystko. Jest to podstawowa konfiguracja, która jest idealna dla początkujących podróżników vape. Wszystko, co musisz zrobić, to nakręcić koncentrat na atomizer z gwintem 510 i już możesz zaczynać.

Aby naładować, wystarczy podłączyć się do portu USB. Z łatwością naładujesz pióro w stacji dokującej telefonu na lotnisku, za pośrednictwem laptopa lub podłączając je do ściany za pomocą starego złącza ładowarki iPhone'a.

Linx Vapor Ares

Jeśli chodzi o dyskretny długopis z olejem z konopi, nie można uzyskać dużo mniej rzucającego się w oczy niż Linx Vapor Ares. Ten przenośny vape pen dosłownie wygląda jak długopis biurowy. Po prostu wrzuć go do schowka na drogę lub do torby kurierskiej na jednodniową wycieczkę, a nikt nie pomyśli dwa razy.

Ten długopis z olejem z konopi jest nieco inny, ponieważ koncentrat nie jest dołączony do długopisu. Zdejmujesz magnetyczną górę i odsłaniasz element grzewczy. Umieść element w swoim koncentracie, aż będziesz gotowy do vape. Stamtąd można wybrać między wysokim lub niskim ustawieniem temperatury, aby dyktować, jak duże chmury można uzyskać.

Podczas gdy pióro samo w sobie jest dyskretne, musisz nosić koncentrat z tobą. Mówiąc o tym, to pióro ma tendencję do spalania dużo wosku szybko. Z tego powodu tworzy jedne z najlepiej smakujących oparów dla tych, którzy są w drodze.

Airizer Air 2 Vaporizer

Wszystko na tej liście to długopisy z olejem z konopi. Jednak tradycjonaliści nadal chcą zabrać ze sobą swoje pączki. Dla nich jest to najlepszy vaporizer do suszu ziołowego w podróży.

To, co jest tak wygodne w Airizer Air 2 Vaporizer, to fakt, że jest on wyposażony w szklane łodygi do suszu ziołowego. Nie musisz rozbierać atomizera i wrzucać zioła na cewkę. Zamiast tego wystarczy wybrać jeden z dostępnych rozmiarów szklanych łodyg (również wygodnych) i napełnić urządzenie.

O2 Stainless Steel Slim

Nikt nie lubi nieporęcznych długopisów na olejki w kieszeni. Jedna z oryginalnych marek długopisów na olejki, O2, udoskonaliła najlepszy długopis na olejki, który można zabrać na noc. Szklany wkład o pojemności 0,5 mL oferuje wysokiej jakości pufy w bardzo małym opakowaniu.

O2 Stainless Steel Slim to vape bez przycisku. Dzięki temu można szybko zaciągać się bez niczyjej uwagi. Po prostu wdychasz i chowasz z powrotem do kieszeni! Jeśli masz torebkę, to jeszcze lepiej. O2 Stainless Steel Slim jest dostarczany z filigranowym etui podróżnym, które zajmuje bardzo mało miejsca.

Kandypens Amber Rose Vaporizer

Mówiąc o niesamowitych futerałach, żaden nie jest bardziej bajeczny niż Kandypens Amber Rose Vaporizer. To etui jest nagie i błyszczące. Jego zaokrąglony korpus pozwala na wygodne trzymanie. Kształt tego Kandypensa sprawia, że jest on idealny dla tych, którzy wędrują lub tańczą z piórem w ręku.

Istnieją dwie różne cewki w tym długopisie, które pozwalają na zmianę doświadczenia. Możesz wapować na wosku lub zmienić ten Kandypens w pióro olejowe. Dla tych, którzy idą na trasie pióra oleju, zestaw ten jest dostarczany z pustym wkładem do wypełnienia z ulubionych koncentratów. W przeciwnym razie, gwint 510 pozwala również na założenie pre-fill.

Wzorowany na słynnej modelce, Kandypens Amber Rose Vaporizer jest równie gładki, co szykowny. Każde uderzenie odparowywane jest przy niskim ustawieniu, dzięki czemu uzyskujesz aromatyczne chmury.

AirVape OM Vaporizer

Czy może być coś bardziej przyjaznego w podróży niż długopis z olejkiem na breloczku? Teraz jest to możliwe dzięki AirVape OM Vaporizer. AirVape OM Vaporizer pozwala na łatwe przejście z wosku na koncentraty. To sprawia, że AirVape OM Vaporizer jest idealnym towarzyszem podróży dla lękliwych użytkowników CBD.

Choć niewielki, AirVape OM Vaporizer wytwarza czystą, pełną smaku parę. Ponadto można wybrać jedno z trzech różnych napięć. Kto by pomyślał, że można mieć tak wiele doświadczeń, które można dostosować za pomocą małego breloczka do kluczy?

Vapium Lite Vaporizer

Ostatni, ale na pewno nie najmniej ważny. Jest to najmniejszy i najbardziej konfigurowalny najlepszy vape pen na podróże. Vapium Lite Vaporizer jest wyposażony w osiem unikalnych ustawień temperatury. W ten sposób możesz kontrolować swoją chmurę w zatłoczonym parku lub puff away na balkonie Airbnb.

Jest to najlepszy vaporizer do suszu ziołowego w podróży, ponieważ jego mechanizm grzewczy pomaga zaoszczędzić na ziołach. Ceramiczna komora spala pączek równomiernie, rozbijając jedną sesję palenia na wiele.

Czyszczenie Vapium Lite Vaporizer jest również łatwe. W zestawie znajduje się kilka małych narzędzi, które pozwolą dostać się do zakamarków i usunąć brud. Nie wspominając już o mieszadle, które sprawia, że rozprowadzanie pączków jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli chodzi o wygodę i dostosowanie, Vapium Lite Vaporizer jest jednym z najlepszych vaporizerów suchego zioła na rynku.

Jak zdobyć najlepsze pióro do palenia w podróży?

Wciąż szukasz najlepszego pióra vape do podróżowania? Odwiedź nasz sklep. Mamy tylko najwyższej jakości produkty, które sprawdzają wszystkie pola, aby uczynić z nich najlepsze pióro vape dla podróżujących. Dostosuj swoje doświadczenie podróżowania i znajdź najlepszy vaporizer dla swoich potrzeb!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena