Drogi Marleyu - Czy THC powoduje utratę pamięci?

Drogi Marleyu - Czy THC powoduje utratę pamięci?

Czy THC powoduje utratę pamięci?

Zwykła ciekawość - Czy THC powoduje utratę pamięci? Kończę studia po 4 długich latach oglądania Netflixa, palenia i studiowania. W końcu nadszedł czas, aby włożyć czapkę i togę i zacząć udawać dorosłego. Cóż, minus czapka. Moja szkoła pobiera teraz od studentów 50$ za wypożyczenie czapki na cały dzień. Nie, żebym musiał to mówić Tobie ze wszystkich ludzi, ale te pieniądze mogą pójść na lepsze i bardziej ekologiczne rzeczy.

Moi kumple planują wziąć trochę narkotyków i uderzyć w naszą domowej roboty butelkę z wodą przed ceremonią, ale jestem na płocie. Nie martwię się o to, że moja rodzina, profesorowie czy administratorzy szkoły wyczują to na mnie lub zobaczą w moich oczach. Bardziej chodzi o to, że nie będę w stanie w pełni docenić i zapamiętać tego momentu i dnia w ogóle. Słyszałem, że THC może powodować utratę pamięci. Czy to prawda? Czy THC powoduje utratę pamięci? To znaczy, wiem, że mój umysł staje się trochę mętny, kiedy palę, ale czy jest szansa, że moja pamięć o ceremonii ukończenia szkoły nie będzie się trzymać?

Wiem, że to głupie, ale pomyślałem, że jeśli ktoś zna odpowiedź, to właśnie ty.

-ZMARTWIONY ABSOLWENT TRAWIASTY

Droga Zmartwiona Absolwentko,

Gratuluję znalezienia czasu na naukę między Netflixem a trawką; to niełatwy wyczyn. Jakie jest twoje pytanie? Czy THC powoduje utratę pamięci? To jest to. Ok, pozwól mi wyjaśnić.

Tak, zdecydowanie powinieneś palić z kumplami, jeśli taki jest plan grupy. Wspomnienia, które będziesz chciał zachować za 25 lat, to czas spędzony z nimi, wliczając w to sesję z bongiem i jadalnymi przed ukończeniem szkoły. Jeśli jesteś pewien, że poradzisz sobie z chodzeniem po scenie przed tysiącami ludzi i przyjmiesz swój dyplom z wdziękiem, jesteś dobry.

Ponadto, w przypadku, gdy jest to twoje pierwsze rodeo absolwentów, ceremonie mogą czasami trwać 3 lub 4 godziny. Może nawet 5. Tylko dlatego, że jesteś na haju na początku ceremonii, nie musi oznaczać, że nadal będziesz na haju, kiedy twoje nazwisko zostanie wywołane. Jakie było twoje pytanie? Czy THC powoduje utratę pamięci?

Jak na pewno wiesz, THC jest podstawowym składnikiem marihuany. To element, który daje ci uczucie euforii i wydaje się wpływać na pamięć na dwa sposoby. THC nie wywołuje scenariusza typu "blackout", tak jak robi to alkohol, ale istnieją dowody sugerujące, że trudniej jest tworzyć nowe wspomnienia będąc na haju. Dodatkowo, trudno jest zapamiętać wydarzenia, kiedy jesteś na haju. To również ma tendencję do przenoszenia się na okres, kiedy haj przestaje działać. I tu jest haczyk: Jeśli jesteś osobą, która pali regularnie, być może rozwinąłeś wystarczająco dużą tolerancję, aby zrównoważyć utratę pamięci. Ponownie, badania na ten temat są bardzo nowe i nic nie jest rozstrzygające.

Jeśli chodzi o ceremonię ukończenia szkoły, wszystko sprowadza się do tego, że prawdopodobnie nie będziesz na haju, kiedy twoje nazwisko zostanie wywołane. W najgorszym wypadku, możesz mieć problem z zapamiętaniem przemówienia na rozpoczęcie roku szkolnego. W zależności od mówcy, to może nie być zła rzecz po wszystkim. Powiedz swoim kumplom, że jesteś w środku. Powodzenia w dorosłym życiu, Zmartwiony Grad Trawy.

Z poważaniem, Marley

0 0 głosowanie Artykuł Ocena