5 najlepszych rzeczy do zrobienia dla osób, które utknęły w domu w dniu 4/20 (Higher Mentality's Top 5 Things to do if You're Stuck Inside o

5 najlepszych rzeczy do zrobienia dla osób, które utknęły w domu w dniu 4/20 (Higher Mentality's Top 5 Things to do if You're Stuck Inside o

Drodzy czytelnicy, Happy 4/20. Mamy nadzieję, że mieliście niesamowity dzień do tej pory i dziękujemy za odwiedzenie nas, Nc zaszczycony, że spojrzałeś do nas, aby zabawiać cię w tym, najświętszym z świąt zioła.

Jasne, że jest wiele imprez, wydarzeń i wieców, aby uczestniczyć w 4/20, ale hej, spójrzmy prawdzie w oczy; wielu z nas, którzy korzystają z zioło cieszyć się nim za jego naturalne właściwości relaksacyjne, pracujemy ciężko, i po prostu chcą cieszyć się opłacalne dzień w naszym domu, w naszych najwygodniejszych ubrania. Wierzymy, że termin ten nazywa się "Lamping".

Zapytaliśmy znanych profesjonalnych "indoor kids", Ben'a i Cole'a Rispin'ów, braci jeśli nie wiedzieliście, z The Mass Nerder Podcast o polecenie kilku z ich ulubionych zajęć w środku, w których można wziąć udział 4/20

1. Podnieś się i przytul się do swojego zwierzaka.

Cole: Przytulanie się do swoich zwierzaków jest najlepsze, a rozpieszczanie ich, kiedy jesteś na haju, jest satysfakcjonujące, relaksujące i oczyszczające. Jeśli mógłbym polecić ci coś na początek dnia 4/20, to byłoby to odłączenie się od prądu, spożywanie trawki w taki sposób, w jaki lubisz i spędzanie czasu ze swoimi zwierzakami.

Ben: Jeśli masz koty, dlaczego nie wywalić kocimiętki i nie naćpać się razem ze swoimi zwierzakami? To całkiem sporo zabawy, jaką każdy może mieć w dowolnym dniu. Cztery dwadzieścia lub nie.

2.Get Higher and a Play Game.

Cole: Kiedy zostajesz w domu, nie ma nic lepszego niż granie w jakieś gry, czy to wideo, planszowe czy karciane, zawsze znajdzie się jakaś idealna gra, która wzmocni twoje doznania lub po prostu pozwoli ci spędzić trochę czasu. Pozostając w domu w dniu 4/20, masz doskonałą okazję, aby nadrobić zaległości w bibliotece gier wideo na swojej półce, której jeszcze nie dotknąłeś. Polecam wszystko Nintendo, z jego jasnymi kolorami, wymagającą, ale zabawną rozgrywką i tymi chwytliwymi ścieżkami dźwiękowymi, po prostu nie można się pomylić z żadnym wyborem, czy to Mario, Zelda, Smash bros. czy Animal Crossing.

Ben: Mieć kilku przyjaciół nad i grać w niektóre gry planszowe. Polecam kilka klasyków, takich jak Jenga lub Scatagories. Dwie gry, które są głośne i zabawne, a przy których ty i twoi przyjaciele będziecie się śmiać przez całą noc.

Cole: Gry karciane powracają z impetem, a ja nie mogę bardziej polecić Monopoly. Cała zabawa z Monopoly bez miażdżącej duszę długowieczności i nienawiści do przyjaciół.

3.Podnieś się i zrób ucztę.

Cole: Jedzenie. Jedzenie czy gotowanie, jedzenie jest zdecydowanie jednym z moich ulubionych momentów. Podczas gotowania świetnie się bawię i 4/20 nie jest inaczej. Moim ulubionym daniem jest lasagna. Dostajesz zabawy gotowania sos cały dzień co czyni swoje miejsce zapach niesamowite, ale także budowanie warstw lasagna jest formą sztuki, jeden, który naprawdę jest wzmocnione podczas stoned. Poza tym nie można się pomylić z dużą ilością sera.

Ben: Jeśli świętuję i nadmiernie konsumuję, zazwyczaj dieta wychodzi przez okno i jem wszystko, na co mam ochotę. Mój go jest zrobić dużą zupę, że mogę wybrać na cały dzień. Jeśli masz zdolność do infuzji, przez wszystkich środków, to zrobić.

4.Get Higher i mieć seks.

Ben: Jeśli jesteś w stanie i masz kochającego partnera, który jest dostępny i chętny, oczywiście dostać się wysoko i mieć trochę zabawy. Foria sprawia, że całkiem fajne pary w sprayu mogą używać, aby zwiększyć swoje doświadczenie, ale nawet po prostu palenie zioła sam i seks w górę ukochanej osoby jest wspaniałe popołudnie. Jeśli nie możesz uprawiać seksu, to może poczytałbym komiksy, ale mówiąc z doświadczenia, jeśli czytasz komiksy, to może to mieć coś wspólnego z brakiem seksu.

Cole: Zgadzam się.

5.Wznieś się i rób listy

Cole: ( śmiech) Pod numerem piątym powinniśmy polecić robienie list!

Ben: Całkowicie. Dzięki za wyższą mentalność! To była świetna zabawa.

Nowe odcinki podcastu The Mass Nerder są dostępne w każdą środę tutaj, na Higher Mentality, lub można je znaleźć online w dowolnym miejscu pod adresem @massnerdercast

0 0 głosowanie Artykuł Ocena